Lastik

Lastik

Lastikler otomobiller için en önemli hususlar arasında bulunur. Lastik kalitesi yüksek olmazsa ulaşım oldukça riskli bir hale gelebilir. Lastik tercihinin pek çok değişik değerlendirme kriteri vardır. Özellikle mevsimsel kriterler farklı lastik tercihlerinin ön plana çıkmasına neden olur. Yağışlı havalarda veya kış mevsiminde lastikler daha farklı şekilde değerlendirilir.

Lastik diş kalınlığı, yol tutuş avantajları ve fren mesafesi gibi konularda, özellikle emniyet tedbirlerini zamanında almak ve düzenli bir şekilde takip etmek gerekir. Ataşehir lastik desteği ile bu konudaki bütün ihtiyaçlarınızı karşılamak söz konusu olmaktadır. Aracın lastik ihtiyacını özellikle uzmanların yapmış olduğu tespit ve belirleme ile değerlendirmek önemlidir. Oto motor hizmetlerindeki başarılı çalışmalarla ön plana çıkan servisimiz, aracınızın lastik konusundaki ihtiyaçlarını da yine bilinçli bir şekilde karşılamak durumundadır. Lastikler aracın yol tutuşunu ve fren mesafesini etkileyen en önemli unsurların başında gelir. Hava ve yol şartlarına göre uzmanların değerlendirmeleri, araç için uygun lastiğin ön plana çıkmasına yardımcı olur. Ataşehir oto lastik bünyesindeki değerlendirme sonuçları, en iyi tercihlerin önüne çıkmasına yardımcı olmaktadır. Ulaşım kalitesi, konfor, rahatlık ve en başta da can güvenliği açısından buradaki fırsatları değerlendirmek önemlidir. 

Oto Lastik Modelleri

Araç lastikleri oldukça farklı ve çeşitli olarak karşımıza gelir. Bu çeşitliliğin en önemli sebeplerinden biri değişik hava ve yol koşullarıdır. Her türlü zorluk koşulda ulaşım fırsatını desteklemek açısından, kaliteli lastik takmış araçlar devreye girmektedir. Sağlıklı ve güvenli ulaşım konusunda, Ataşehir oto lastik insanlar için rehber olmuş ve çözüm üretmiştir. Servisimiz bünyesinde tavsiye edilen sonuçlar, araç kalitesini koruyup sağlıklı ulaşım konusunda önemli avantajlar sağlamaktadır. Aracın emniyet tedbirlerini en iyi şekilde oluşturabilmek için, lastikler mutlaka zamana uygun şekilde tercih edilmelidir. Yapılan çalışmalarda oto fren hizmetini yine kaliteli lastiklerle tamamlamak gerekir. Frenler ne kadar iyi olursa olsun, lastikler iyi olmazsa aracın kayma ihtimali yüksektir. Tam da bu sebepten dolayı kaza riskinin ortaya çıkması söz konusu olabilir. Servisimizin çok nitelikli çalışmaları kaliteli lastiklerin belirlenmesine ve tercihine yardımcı olmaktadır. Kışlık bakım, bahar bakımı, yaz mevsimine göre periyodik bakımlar, her zaman uzmanlar tarafından takip edilmektedir. Bu takip sonucunda Ataşehir lastik tercihlerinin doğru bir sonuç ortaya koyması mümkün olmaktadır. Yolculuk emniyeti ve güvenlik açısından, avantajları takip edebilmek için servisimiz bünyesinde yapılan çalışmalardan destek alabilirsiniz. Araç lastikleriniz için ortaya koyduğumuz çözüm ve fırsatlar, size önemli derecede katkı sağlayacaktır.
 

İlgili Konular

Klima Gazı Dolumu

Klima Gazı Dolumu

Araç konforunu sağlayan sistemler içinde klimalar çok önemli görev üstlenir. En sıcak ve bunaltıcı günlerde araç kalitenizi ve rahatlığınızı klima ile elde edebilirsiniz.

Rehbere git

Dsg Şanzıman Onarım

‘’Direct Shift Gearbox’’ olarak açılımı yapılan DSG şanzıman çift kavramalı ve oldukça pratik bir sistem olarak karşınıza çıkmaktadır.

Rehbere git
Dsg Şanzıman Onarım
Ozon İle Dezenfeksiyon

Ozon İle Dezenfeksiyon

Ozon gazının oksidasyon sistemi oldukça yüksek ve güçlüdür. Oksijen elementinin farklı bir formülü olan ozon, dünyamız ve insan hayatı için çok önemlidir.

Rehbere git

Ozonla Koku Giderme

Atmosferimizde mor ötesi ışınları engelleyen tabaka ozon gazından oluşur. Oksijenin farklı bir formu olan bu gazın temizlik ve koku gidermede tercih edildiği bilinmektedir

Rehbere git
Ozonla Koku Giderme