Boya
Boya

Boya

Otomobillerin boyası parlak ve ışıltılı olursa, aracın kaportası daha uzun süre dayanıklı olur. Çürük ve eziklerin araç üzerindeki olumsuz etkisini çok iyi görmek gerekir. Yıllardan beri yapılan Ataşehir oto boya çalışmalarında, araç için en iyisi hesaplanmış ve bu tür ihtiyaçlar uzman çalışmaları ile yerine getirilmiştir.

Boya ile birlikte pasta cila konusunda yine önemli çalışmalar yapılmaktadır. Doğru boya tercihinin yanı sıra, aynı zamanda gerekli parlaklığı elde etme konusunda uzman servisin oldukça gelişmiş hizmetleri söz konusu olmaktadır. Gerektiği zaman kaporta ile ilgili parça değişimi söz konusu olabilir. Bazen göçük düzeltme ve bazen de arıza giderme konusunda, ister istemez bazı hasarların ortaya çıkması söz konusu olur. Vuruk ve kazalarda, yine benzer problemler kendini göstermektedir. Aracın gerekli kaporta işlemlerinden sonra gerçekleşen Ataşehir oto boya hizmeti, parlak bir görüntü ve araç kalitesi açısından çok iyi sonuçlar yaratmaktadır. Emniyetli ve kaliteli olmakla beraber, maddi değer açısından yine araç standartlarını en üst düzeye çıkarmak gerekir. Farklı yöntemler kullanılarak kaporta da yapılan düzeltmeler, daha sonrasında boya ve pastacıyla çalışmaları ile oldukça uygun şekilde hizmete dönüşmektedir. Aracınızın her türden ihtiyacını karşılayacak donanımlı servisimiz 7/24 hizmet anlayışı ile çalışmalarını devam ettirmek durumundadır. Aracınıza olan katkı ve desteğimiz her şekilde kendini göstermektedir. 

Oto Boya Servisi

Otomobil kalitesini üst düzeye çıkaran en önemli unsurlardan biri de oto servisi olarak karşınıza gelmektedir. Bu konuda deneyimli firma ve yaratıcı çözümler insanların memnuniyetini ortaya çıkarmış ve kalite standartlarını daha iyi bir şekilde ön plana getirmiştir. Ataşehir oto boya hizmetleri ve bu hizmetin müşterilere yansıması elbette olumludur. Kaliteli bir servisin donanımlı çalışmaları, bu türden hizmetlerin en iyi şekilde yerine gelmesine katkı ve destek vermektedir. Yıllar boyunca güvenilir ve makul çözüm fırsatları ön plana gelirken, aracınız için en iyisini tercih edebilir ve en doğru adımları atabilirsiniz. Yıllarca insanlara güven vermiş olan Bosch Car Service, hizmet standartlarını yükseltip siz değerli müşterilere her zaman gerekli katkıyı sağlamıştır. Aracınızın parlak dış görünüşü ve maddi olarak iyi bir değerini muhafaza etmek için, önemli servis hizmetlerimiz size yardımcı olmaktadır. Aracınızın kalitesi kullanırken önemli olduğu gibi, elden çıkardığınızda maddi değer açısından da bu kalite çok önemlidir. Aracınızın dış görünüşüne yapılan dokunuşlar sayesinde, parlak ve ışıltılı bir görüntü aynı zamanda dayanıklı bir kullanım performansı ortaya çıkmaktadır.
 

İlgili Konular

Direksiyon Kutusu Arızası

Direksiyon Kutusu Arızası

Rehbere git

Polen Filtresi Değişimi

Polen filtresi, aracınızın havalandırma sistemine dışarıdan giren havayı temizleyen bir bileşendir.

Rehbere git
Polen Filtresi Değişimi
Park Freni Arızası

Park Freni Arızası

Rehbere git

Klimada Kaçak Kontrolü

Klima kaçak kontrolü, araç klima sistemlerinin düzenli bakımının önemli bir parçasıdır ve bu süreç, sistemin verimli çalışmasını sağlamak ve soğutma performansını optimize etmek için gereklidir. Kaçaklar, klima sisteminden soğutucu gazın sızmasına neden olur, bu da soğutma kapasitesinin azalmasına ve sonuç olarak aracın içindeki konfor seviyesinin düşmesine yol açar. Ayrıca, gaz kaçakları klima kompresörüne zarar verebilir ve pahalı onarımlara neden olabilir.

Rehbere git
Klimada Kaçak Kontrolü