Boya
Boya

Boya

Otomobillerin boyası parlak ve ışıltılı olursa, aracın kaportası daha uzun süre dayanıklı olur. Çürük ve eziklerin araç üzerindeki olumsuz etkisini çok iyi görmek gerekir. Yıllardan beri yapılan Ataşehir oto boya çalışmalarında, araç için en iyisi hesaplanmış ve bu tür ihtiyaçlar uzman çalışmaları ile yerine getirilmiştir.

Boya ile birlikte pasta cila konusunda yine önemli çalışmalar yapılmaktadır. Doğru boya tercihinin yanı sıra, aynı zamanda gerekli parlaklığı elde etme konusunda uzman servisin oldukça gelişmiş hizmetleri söz konusu olmaktadır. Gerektiği zaman kaporta ile ilgili parça değişimi söz konusu olabilir. Bazen göçük düzeltme ve bazen de arıza giderme konusunda, ister istemez bazı hasarların ortaya çıkması söz konusu olur. Vuruk ve kazalarda, yine benzer problemler kendini göstermektedir. Aracın gerekli kaporta işlemlerinden sonra gerçekleşen Ataşehir oto boya hizmeti, parlak bir görüntü ve araç kalitesi açısından çok iyi sonuçlar yaratmaktadır. Emniyetli ve kaliteli olmakla beraber, maddi değer açısından yine araç standartlarını en üst düzeye çıkarmak gerekir. Farklı yöntemler kullanılarak kaporta da yapılan düzeltmeler, daha sonrasında boya ve pastacıyla çalışmaları ile oldukça uygun şekilde hizmete dönüşmektedir. Aracınızın her türden ihtiyacını karşılayacak donanımlı servisimiz 7/24 hizmet anlayışı ile çalışmalarını devam ettirmek durumundadır. Aracınıza olan katkı ve desteğimiz her şekilde kendini göstermektedir. 

Oto Boya Servisi

Otomobil kalitesini üst düzeye çıkaran en önemli unsurlardan biri de oto servisi olarak karşınıza gelmektedir. Bu konuda deneyimli firma ve yaratıcı çözümler insanların memnuniyetini ortaya çıkarmış ve kalite standartlarını daha iyi bir şekilde ön plana getirmiştir. Ataşehir oto boya hizmetleri ve bu hizmetin müşterilere yansıması elbette olumludur. Kaliteli bir servisin donanımlı çalışmaları, bu türden hizmetlerin en iyi şekilde yerine gelmesine katkı ve destek vermektedir. Yıllar boyunca güvenilir ve makul çözüm fırsatları ön plana gelirken, aracınız için en iyisini tercih edebilir ve en doğru adımları atabilirsiniz. Yıllarca insanlara güven vermiş olan Bosch Car Service, hizmet standartlarını yükseltip siz değerli müşterilere her zaman gerekli katkıyı sağlamıştır. Aracınızın parlak dış görünüşü ve maddi olarak iyi bir değerini muhafaza etmek için, önemli servis hizmetlerimiz size yardımcı olmaktadır. Aracınızın kalitesi kullanırken önemli olduğu gibi, elden çıkardığınızda maddi değer açısından da bu kalite çok önemlidir. Aracınızın dış görünüşüne yapılan dokunuşlar sayesinde, parlak ve ışıltılı bir görüntü aynı zamanda dayanıklı bir kullanım performansı ortaya çıkmaktadır.
 

İlgili Konular

Ozonla Koku Giderme

Ozonla Koku Giderme

Atmosferimizde mor ötesi ışınları engelleyen tabaka ozon gazından oluşur. Oksijenin farklı bir formu olan bu gazın temizlik ve koku gidermede tercih edildiği bilinmektedir

Rehbere git

Park Freni Arızası

Rehbere git
Park Freni Arızası
Oto Klima Gazı Dolumu

Oto Klima Gazı Dolumu

Araç konforunu sağlayan sistemler içinde klimalar çok önemli görev üstlenir. En sıcak ve bunaltıcı günlerde araç kalitenizi ve rahatlığınızı klima ile elde edebilirsiniz.

Rehbere git

Direksiyon Kutusu Arızası

Rehbere git
Direksiyon Kutusu Arızası