Akülerde Garanti

Akülerde Garanti

Aracınız için akü almaya karar verdiğiniz anda, bunun hizmet ve garanti kapsamını çok iyi bilmelisiniz. Standart aküler ve otomobilde kullanılan tercihler 2 yıl garantilidir. İş makinelerinde bu garanti süresi 1 yıl olarak sınırlandırılabilir.

Ataşehir akülerde garanti fırsatları, servisimizin hazırlayıp sunduğu kapsamlı hizmetlerle kendini göstermektedir. Kaliteli akü tedariki ve garantili hizmet bütünlüğü ile her zaman servisimiz yanınızdadır. Garantili akü değişimi gerekliliği ortaya çıktığında, servisimizin çalışmaları size bu konuda yardımcı olacaktır. Akü ile ilgili pek çok sorun servisimizin düzenli çalışmaları ile karşılanmaktadır. Müracaat ettiğiniz andan itibaren size bu konuda oldukça kapsamlı hizmetlerle yardımcı olabiliriz. Akü tamiri, akü bakımı ve değişim konusundaki hizmetlerle beraber, Ataşehir akülerde garanti sizin için bir çözüm oluşturmaya devam etmektedir. Garanti kapsamında bulunan aküler, gerektiği zaman tamir bakım ve değişim hizmetlerinden rahatlıkla faydalanabilir. 2 yıl gibi bir sürede belirtilen hizmet kapsamı, ihtiyaç duyduğunuz zaman en iyi koşullarda size sunulmaktadır. Garanti kapsamında bulunan sorunlar ücretsiz olarak giderilmektedir. 

Akü Garantisi Bütün Aküler İçin Geçerli Mi?

Akülerde garanti sisteminin bütün aküler için geçerli olduğunu söyleyebiliriz. Bahsettiğimiz gibi otomobillerde bu geçerlilik süresi 2 yıl, bazı iş araçlarında 1 yıl olarak görülebilmektedir. Önemli olan burada aküye binen yoğunluk ve sorumluluktur. Çok kullanılan teknolojinin garantili ve kapsamlı hizmetleri araç sahipleri için bir güven telkin etmektedir. Kaliteli akü ve bu akü için verilen kaliteli hizmet, sizin için beklenen fırsat ve koşulları ortaya çıkarmaktadır. Ataşehir akülerde garanti insanların güvendiği bir hizmetin avantajlı sonucunu göstermektedir. Akü ihtiyacınızı karşılamak ve garantili sistemin fırsatlarından faydalanmak için, servisimizin özenle hazırladığı hizmet çözümlerine yakından göz atabilirsiniz. Aracınızın her türlü ihtiyacını donanımlı bir çalışma ile karşılayan servis karşınızdadır. Buradaki çalışmalarımız sonucunda, aracınızın pek çok ihtiyacı yerine getirilmektedir. Söz konusu akü olduğu zaman, aracınızın sağlıklı çalışması ve yolda kalmaması için hizmetlerimize müracaat edebilirsiniz. Kapsamlı olarak sunduğumuz hizmetleri içerisinde bulunan oto elektrik, bu konuda müşteri memnuniyetine çok büyük destek vermektedir. Aracın elektrik aksamı ve elektrik kaynağı konusunda yapılan çalışmalar, sorunsuz çalışacak araçlar için iyi bir fırsat yaratmaktadır. Akü alıp garanti süresi bitene kadar kullandığınız esnada, aküden kaynaklanan sorunlar garanti kapsamına girer ve gerekli hizmetler ücretsiz olarak sunulur. 7/24 hizmet esası ile servisimiz her zaman kapsamlı çalışmalarla size yardımcı olmaktadır. Aracınızın her türlü ihtiyacını karşılamak için, servisimize ulaşıp size hazırladığımız önemli hizmet çözümlerine göz atabilirsiniz.

 

İlgili Konular

Araba Gaz Yemiyor

Araba Gaz Yemiyor

Aracınızın gaz yememesi, genellikle motor veya motorla ilgili sistemlerde yaşanan bir sorundan kaynaklanır.

Rehbere git

Oto Klima Gazı Dolumu

Araç konforunu sağlayan sistemler içinde klimalar çok önemli görev üstlenir. En sıcak ve bunaltıcı günlerde araç kalitenizi ve rahatlığınızı klima ile elde edebilirsiniz.

Rehbere git
Oto Klima Gazı Dolumu
Motor Arıza İşaretleri

Motor Arıza İşaretleri

Motor, bir aracın kalbi olarak kabul edilir ve onun sağlıklı çalışması, aracın genel performansı üzerinde doğrudan bir etkiye sahiptir. Bu nedenle, motor arıza işaretlerinin erken teşhisi, aracın uzun ömürlü olması ve yüksek performansla çalışabilmesi için hayati önem taşır.

Rehbere git

Park Freni Arızası

Rehbere git
Park Freni Arızası