Egzoz Emisyon
Egzoz Emisyon

Egzoz Emisyon

Aracınızın enerji ihtiyacını karşılamak için kullandığı bir yakıt çeşidi vardır. Bu yakıtı aracınız yakar ve motora güç olarak aktarır. Yakıtın yanması ile açığa çıkan gaz, egzozdan dışarı atılır ve genelde havayı kirleten unsurların başında gelir.

Gerekli kontroller yapılınca, egzozdan atılan gazın değeri Ataşehir egzoz emisyon sürüm olarak ölçülür ve doğaya verdiği zararı bu şekilde hesaplamak söz konusu olur. Elbette bu konuda trafik yönetmeliği ve kuralları mevcuttur. Belli oranlarda sürüm ölçümünün sınırları bulunmaktadır. Bu sınırı geçtiği andan itibaren araçlar için önemli bir sorun ortaya çıkar. Araç periyodik bakımı esnasında bu tarz kontroller yapıldığı için sorunların önceden tespit edilmesi mümkün olur. Oto motor hizmeti esnasında yine gerekli motor bakım ve kontrol hizmetleri yapılmaktadır. Günümüz standartlarında otomotiv sektörünün üretimlerinde, egzoz sürüm konusu büyük bir önem taşır. Ataşehir egzoz emisyon ölçüm merkezi bu konuda size kesin ve net bir fikir verecektir. İhtiyaçlarınızın güvenilir şekilde karşılanması noktasında, servisimizin sağlıklı altyapısı kaliteli hizmet noktasında size büyük destek ve avantaj sağlayacaktır. Güvenilir araçlar ve emniyetli yolculuk için, her şeyden önce egzoz emisyonunun doğaya açtığı zararı önlemek gerekir. 

Egzoz Emisyon Ne İşe Yarar?

Aracınızın egzozundan çıkan gazın ölçümü ile doğayı ne kadar kirlettiğinizi görebilirsiniz. Burada egzozdan çıkan gazın belli bir oranda değere sahip olması gerekir. Hassas bir ölçüm merkezinin bu konuda yaptığı çalışmalar, belirleyici olacak ve önemli bir sonuç ortaya koyacaktır. Ataşehir egzoz emisyon çalışmaları sayesinde egzozdan çıkan gazın değerini ortaya koymak söz konusu olmaktadır. Gerekli ölçüm çalışmaları sayesinde araçtan çıkan egzoz gazının durumunu net ortaya koymak mümkün olmaktadır. Geniş bir hizmet ve avantaj sunumu ile öne çıkmış servisimiz, yağ filtre değişimi hizmetinde yine ayrıcalığını ortaya koymuştur. Aracınızın gerekli bakım ve kontrolleri yapıldığı esnada, pek çok sorunu tanımlanır, ortaya çıkar ve giderilir. Tamir, bakım ve periyodik hizmetler noktasında, servisimizin hazırladığı imkânları en iyi şekilde değerlendirmeniz gerekir. Ataşehir egzoz emisyon ölçüm merkezi bünyesinde yapılan çalışmalar, araç sahiplerine önemli derecede yol göstermiş ve yardımcı olmuştur. Güçlü bir oto servis desteğini arkanızı almak suretiyle, aracınızın her türlü ihtiyacını daha hızlı ve güvenilir bir şekilde karşılama şansına sahip olabilirsiniz. Emniyetli, güvenilir ve sağlıklı araç kullanımı konusunda, her türlü bakım ve onarım faaliyetlerini uzman bir servis ile yaptırmanız gerekir. Servisimizin çalışmaları sayesinde egzozunuzdan çıkan gazın mevcut durumunu görebilirsiniz. Yapılan uzman değerlendirmeleri bu konuda size aydınlatıcı bir çözüm sunacaktır.
 

İlgili Konular

Dsg Şanzıman Onarım

Dsg Şanzıman Onarım

‘’Direct Shift Gearbox’’ olarak açılımı yapılan DSG şanzıman çift kavramalı ve oldukça pratik bir sistem olarak karşınıza çıkmaktadır.

Rehbere git

Ozonla Koku Giderme

Atmosferimizde mor ötesi ışınları engelleyen tabaka ozon gazından oluşur. Oksijenin farklı bir formu olan bu gazın temizlik ve koku gidermede tercih edildiği bilinmektedir

Rehbere git
Ozonla Koku Giderme
Klima Gazı Dolumu

Klima Gazı Dolumu

Araç konforunu sağlayan sistemler içinde klimalar çok önemli görev üstlenir. En sıcak ve bunaltıcı günlerde araç kalitenizi ve rahatlığınızı klima ile elde edebilirsiniz.

Rehbere git

Ozon İle Dezenfeksiyon

Ozon gazının oksidasyon sistemi oldukça yüksek ve güçlüdür. Oksijen elementinin farklı bir formülü olan ozon, dünyamız ve insan hayatı için çok önemlidir.

Rehbere git
Ozon İle Dezenfeksiyon