Klima

Klima

Araç klimaları her mevsimde önemli görevi olan unsurlardır. Yazın serinleten kış mevsiminde ise insanları ısıtan klimalar, sağlıklı yaşam kalitesi için büyük bir değer olarak karşınıza gelmiştir. Aracın detaylı periyodik bakımları yapılırken, her konuda olduğu gibi klima konusunda da önemli çalışmalar yapılmaktadır.

Klimanın kontrolü, bakımı ve varsa sorunlarının tespiti ile arıza gidermeye çalışmaları iyi bir çözüm yaratmaktadır. Ataşehir oto klima bünyesinde gerçekleşen hizmetler, düzenli olarak bakım ve çözüm avantajlarını en iyi şekilde ortaya koymuştur. Dikkatli çalışmalarla periyodik bakım esnasında önemli çözümlere ulaşmak söz konusudur. Aracın ihtiyaçlarını belirleyip bu ihtiyaçların giderilmesinde, önemli teknolojileri kullanmak ve çözüm üretmek oldukça önemlidir. Sağlıklı ve emniyetli ulaşım unsuru olması beklenen araçların, aynı zamanda konfor noktasında insanlara sağlamış olduğu çok geniş imkânlar bulunmaktadır. Ataşehir oto klima hizmeti ve bakım çalışmaları aracın yüksek standartta kalitesine büyük katkı yapmaktadır. Rutubete bağlı olarak, nem ve dolayısıyla küflenme gibi sorunlar, araç içerisinde ortaya çıkabilir. Düzenli klima çalışması sayesinde bu tür kokuları bertaraf etmek ve aracın havasını temizlemek mümkün olmaktadır. Her mevsimde yolculuk kalitesi ve konfor açısından, klimaların büyük bir gereklilik olduğunun altını çizmek gerekir. Uzman servisimiz bünyesinde yapılan çalışmalar, aracın kliması ile ilgili bütün sorunların giderilmesinde etkin çözümler ortaya koymaktadır. Klima bakım onarım ve tamir çalışmalarında, servisimizin özenli hizmetleri aracınızın kalitesine ve ulaşım standartlarınıza büyük destek vermektedir. 

Oto Klima Arıza Giderme

Klima ile ilgili ortaya çıkan sorunların giderilmesi için, disiplinli servis çalışması çok önemlidir. Oto klima arızaları, periyodik bakım ve arıza giderme konusunda yapılan nitelikli çalışmalar, yıllardan beri çok iyi sonuçlar vermektedir. Bakım esnasında gerekli kontroller yapılırken, aracın bütün aksamları gözden geçirilir. Klima, yine buradaki önemli sistemler arasında bulunur. Hem yaz mevsiminde hem de kış mevsiminde Ataşehir oto klima denetlemesi ile sorunlar ortaya çıkarılır ve giderilir. Gerekli bakım çalışmalarının yapılması ile daha sağlıklı ve güvenilir araçlar ortaya çıkarmak mümkündür. Klimanın düzenli çalıştığı süreçlerde, yazın en sıcak dönemlerde serinlik ve kışın en soğuk dönemlerde sıcaklık elde etmek mümkün olur. Düzenli bir biçimde gerçekleşen kış bakımı çalışmalarında, yine uzman personel gerekli denetlemeleri yapar ve sorunları ortaya çıkarır. Bu sorunlar içerisinde klima ile ilgili arızalar varsa, uzman ekip hiç zaman kaybetmeden bu arızaları giderir. İyi bir servis hizmetini almak ve bunu devamlılık haline getirmek için en iyi tercihleri yapmanız gerekir.
 

İlgili Konular

Klima Gazı Dolumu

Klima Gazı Dolumu

Araç konforunu sağlayan sistemler içinde klimalar çok önemli görev üstlenir. En sıcak ve bunaltıcı günlerde araç kalitenizi ve rahatlığınızı klima ile elde edebilirsiniz.

Rehbere git

Ozonla Koku Giderme

Atmosferimizde mor ötesi ışınları engelleyen tabaka ozon gazından oluşur. Oksijenin farklı bir formu olan bu gazın temizlik ve koku gidermede tercih edildiği bilinmektedir

Rehbere git
Ozonla Koku Giderme
Ozon İle Dezenfeksiyon

Ozon İle Dezenfeksiyon

Ozon gazının oksidasyon sistemi oldukça yüksek ve güçlüdür. Oksijen elementinin farklı bir formülü olan ozon, dünyamız ve insan hayatı için çok önemlidir.

Rehbere git

Dsg Şanzıman Onarım

‘’Direct Shift Gearbox’’ olarak açılımı yapılan DSG şanzıman çift kavramalı ve oldukça pratik bir sistem olarak karşınıza çıkmaktadır.

Rehbere git
Dsg Şanzıman Onarım