15 Adım Kontrol

15 Adım Kontrol

Araç bakım ve onarım hizmetleri konusunda en gelişmiş yöntemleri uyguluyoruz. Tepeden tırnağa aracınızı kontrol edip, gerekli bakım ve ikmalleri yapıyoruz. Aracınızın her yerini kapsayan bakımı, uzman ekip bünyesinde size hizmet olarak sunuyoruz.

Servisimiz pek çok konuda deneyimli kadrosu ile görev başındadır. Burada hizmet olarak sunduğumuz Ataşehir 15 adım kontrol hizmeti, servisimizin bu konuda ne kadar donanımlı bilinçli ve hassas olduğunu göstermektedir. Aracın pek çok farklı yerinde bulunan değişik aksam ve sistemler, bu bakım yöntemi ile kontrol edilmektedir. Özellikle işinde çok başarılı olan servisimiz araç bakım onarım faaliyetlerinde yine müşterisinin yanında olmaya devam etmektedir. Aracın sileceklerinden tutun da motor aksamına, frenlerine ve diğer mekanik aksamına kadar, pek çok konuda gerekli bakım hizmetleri yapılmaktadır. Deneyimli ve tecrübeli ekipler, araçtan gelen sesleri dinler, gerekli kontrolleri yapar ve arıza tespit eder. 15 adımda olarak nitelendiren kontrol ve bakımlar, yıllardan beri insanlara güven veren çözümler oluşturmuştur. Özellikle Ataşehir 15 adım kontrol, güvenerek bizden alacağınız önemli ve kaliteli hizmetler arasında bulunmaktadır. Aracınızı tepeden tırnağa kontrol eden ve gerekli bakımını yapan uzman ekiplerimiz, her türlü sorunu bertaraf edip sizin için çözüm oluşturmaya devam edecektir. 

15 Adım Kontrol Hizmetinin Faydaları Nelerdir?

Aracınızın belli aralıklarla rutin kontrollerden geçmesi önemlidir. Bu esnada pek çok farklı sistem, aksam ve parça gözden geçirilir. Genel olarak Ataşehir 15 adım kontrol hizmeti, güvenilir ve kaliteli hizmet bütünlüğü içerisinde önemli bir yere sahiptir. Aracınızın her türlü ihtiyacı uzman ekiplerimiz tarafından gözden geçirilmektedir. Servisimizin ortaya koymuş olduğu kaliteye hizmetler, aracınızın her dönemde ihtiyaçlarını karşılamak üzerine çalışmaktadır. Özellikle kış bakımı hizmeti, yine mevsimsel olarak üzerinde durulması gereken hizmetlerden birini göstermektedir. Bu bakım esnasında oto fren kontrolü ekibimiz tarafından yerine getirilmektedir. Aracın frenleri ve diğer pek çok aksamında yapılan kontroller, emniyetli yolculuk açısından önemlidir. Kendinize, sevdiklerinize, rahatınıza ve konforunuza önem veriyorsanız, hiç düşünmeden servis olarak bizi tercih edin. Emniyetli yolculuk düşünen herkes için, çok önemli hizmet ve çalışmalarımız söz konusudur. Araç kalitenizi daha yüksek seviyede tutmayı düşündüğünüz anda, bize ulaşıp kapsamlı şekilde sunduğumuz hizmetlerden faydalanabilirsiniz. İyi bir ulaşım ve sağlıklı hizmet konusunda, araçlarınız en güvendiğiniz unsurların başında gelir. Servisimiz bünyesinde yapılan çalışma ve hizmetler, aracınızın uzun süreli ve sorunsuz olarak yollarda size hizmet etmesine yardımcı olur.

İlgili Konular

Park Freni Arızası

Park Freni Arızası

Rehbere git

Dsg Şanzıman Onarım

‘’Direct Shift Gearbox’’ olarak açılımı yapılan DSG şanzıman çift kavramalı ve oldukça pratik bir sistem olarak karşınıza çıkmaktadır.

Rehbere git
Dsg Şanzıman Onarım
Ozonla Koku Giderme

Ozonla Koku Giderme

Atmosferimizde mor ötesi ışınları engelleyen tabaka ozon gazından oluşur. Oksijenin farklı bir formu olan bu gazın temizlik ve koku gidermede tercih edildiği bilinmektedir

Rehbere git

Direksiyon Kutusu Arızası

Rehbere git
Direksiyon Kutusu Arızası